Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

To je ale Sekáč! Jardova Verunka má hodně blízkého kamaráda! Do zelí se neleze! Nedivíme se, že v nároďáku je dusno

To je ale Sekáč! Jardova Verunka má hodně blízkého kamaráda! Do zelí se neleze! Nedivíme se, že v nároďáku je dusno
Zdroj: facebook.com, archiv
Kdo je ve skutečnosti Jágrova Verunka? Je to dívka, se kterou by měla hokejová legenda spojit budoucnost? Nebo je to divoká modelka, která neumí choutky držet na uzdě? A neměla by zbystřit také Jágrova matka? Do redakce webu eXtra.cz přišlo v poslední době několik e-mailů, ze kterých plyne jediné - Jágr by si měl dát na Verunku obrovský pozor.

Jágr má na ty svoje holky tak trochu smůlu. Vždy se vlastně o ně musí dělit. Tyhle holky často brousí kolem ledu a na hokejisty to zkouší. A pak se třeba povede ulovit dva hokejisty naráz. Koho pak vybrat?

Co když je jeden bohatý a stárne a ten druhý zas tak bohatý není, ale zase mu netáhne na padesát let? To už je těžká volba. Taková Inna Puhajková to zná velmi dobře. Jak to hrála na Jágra a jeho parťáka z repre Tlustého je už kultovní historkou - psali jsme ZDE

Nevíme, zda je toto případ Veroniky Kopřivové, ale podle informací, které už několik dnů chodí do redakce eXtra.cz, je jasné, proč je v nároďáku dusno. Kluci z kabiny prý byli rádi, že Jágr nejel na letošní šampionát do Moskvy. Prý je to stárnoucí děda, který mladé kluky moc poučuje, a už s ním není legrace, jako byla dříve.

Podle informací, které do redakce došly, měl z Jágrovy absence na MS největší radost hokejista Jiří Sekáč. Mladík, který obléká v NHL dres Arizony, má údajně k Veronice Kopřivové mnohem blíž, než si je Jágr ochotný přiznat. A Sekáč také v kabině hokejového nároďáku nešetřil vtípky a vychloubáním se. Je opravdu dobře, že Jágr na šampionátu chyběl.

Prý se rozhodně nedá hovořit jen o nějakém nevinném kamarádství. Vztah lačné modelky a mladého hokejisty je prý plný jiskřivých momentů. Než poznala Jágra, tak spolu trávili mnoho času. A tahle dostaveníčka zřejmě pokračují, i když je na scéně stárnoucí Jaromír.

Legenda s číslem 68 se tak dostala do nepříjemné situace. Za pár dnů chtěl Jágr Verunku představit své přísné matce, nyní se ale na scéně opět vynořil kolega z Hokejové rodiny, který tak nějak tvrdí, že Verču viděl první.

V tomto světle už je úplně jasné, proč by Jágr a Sekáč vzduch z jedné kabiny dýchali jen velmi obtížně. Je dobře, že Jágr na MS nejel. Věříme, že Veroniku vzal na dovolenou a tam se před životním krokem znovu optal, jak to s těmi hokejisty má. A ona mu třeba řekla pravdu.

Anebo by se Jágr na Verunku měl pořádně zeptat u lidí, kterým věří. Třeba takoví staří bardi, jako je Nedvěd s Ručinským, ji také znají velmi dobře. Možná až příliš. Už Jágra varovali? Nebo ho nechají sáhnout na hořící pec, aby na to Jarda přišel sám?

SLEDUJTE PORTÁL EXTRA.CZ, O JÁGROVĚ HOLCE ZJIŠŤUJEME DALŠÍ HODNĚ ZAJÍMAVÉ VĚCI.

Pokud máte pocit, že k Veronice Kopřivové chcete něco zásadního sdělit, ozvěte se na redakce@extra.cz.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy