Ani Anetka či Jasmínka své rodiče v obličeji opravdu nezapřou a maminky na ně mohou být náležitě pyšné. Podle toho, jak už jsou otřelé, se ve světě opravdu neztratí. Mladší Anetka (2,5) je dcerkou bývalé modelky a moderátorky na mateřské dovolené Ivety Vítové (34) a starší Jasmínka (3) je její kolegyně Kristiny Kloubkové (38).

Holčičky se sešly na otevření dětského butiku a pořádně si tam zařádily. Je vidět, že si padly do noty jako jejich maminky a staly se z nich nerozlučné kamarádky. Ale zrovna moc neposeděly, spíš se častěji válely na zemi a dělaly „andělíčky“.

Ale maminky toho využily, aby si konečně mohly pokecat i mezi sebou, a řádění jejich dcerek je spíš pobavilo. Je vidět, že to předvádění mají opravdu v genech a pozornost jim nedělá problém, právě naopak, spíš ji vyžadují.

Co z nich vyroste, se ještě neví, ale jestli se rozhodnou jít ve stopách svých rodičů, tedy pro showbyznys, tak se v něm rozhodně neztratí. Už teď z fleku by se svou roztomilostí mohly živit a fotit třeba dětskou módu. Ale na to prý je podle jejich maminek ještě brzy a chtějí je ušetřit těch strastí s tím spojených a prodloužit jim co nejdéle dětství…