Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

To je ale rajda! Finalistka z první řady SuperStar Šárka Vaňková ukázala kůzlátka a jsou fakt k nakousnutí

Dnes se tváří tak decentně, ale bývala to pořádná nestyda.
Zdroj: Profimedia.cz/archiv eXtra.cz
Když se přihlásila do SuperStar, tak byla ještě panna. Jenže pěvecká soutěž v ní neprobudila jen talent, ale i sexuální náruživost. O nevinnost přišla se sokem Sámerem Issou a neváhala ukazovat svá malé prsíčka, kde se dalo. Je ale pravda, že opravdu bylo na co koukat, a už víme, na co sbalila tolik slavných mužů.

Zpěvačku Šárku Vaňkovou její pověst sexuální dračice přímo předchází. O jejích milostných aférkách by se mohly psát romány, zvlášť Daniel Hůlka či Filip Renč by mohli vyprávět. Prý je při sexu dost náruživá a hlučná, dokáže rozpálit každého muže.

Ale nemusí s nikým lézt hned do postele, aby chtěla někoho nažhavit, stačí ukázat svá kůzlátka a muži se přestávají ovládat. Jen škoda, že už své dva poklady neukazuje, že si teď hraje na dámu. Přitom při filmování, kde měla v popisu i ukázat svůj malý hrudník, měla ta scéna největší úspěch a její nahé tělo si stahovaly stovky kluků a asi vám dojde, co s jejími fotkami pak dělali.

Jenže Šárka se stáhla do pozadí, místo výstřihů nosí roláky a z rebelky se stala usedlá panička. Ale nepřestáváme doufat, že prsíčka ještě někdy ukáže.

Související články

Další články