Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Výměna manželek Věra Bílá Stanislav Zindulka Útok na mešitu

Nejnovější kauzy

To je ale PROMĚNA: Takhle se změnila představitelka roztomilé Rory Gilmorové, oslavila už 35 let!

Co říkáte na šestnáctiletou proměnu?
+ Další 4 fotografie
Herečku Alexis Bledel si každý z nás pamatuje jako šprtku ze seriálu Gilmorova děvčata. Z tiché a plaché dívky však vyrostla pořádně krásná žena, která letos oslavila 35. narozeniny. Jak se za tu dobu změnila?

Každý z vás si určitě pamatuje kultovní seriál Gilmorova děvčata, který se natáčel před šestnácti lety. Hlavní představitelka plaché školačky Rory Gilmorové oslavila už 35. narozeniny.

I přesto by jí nikdo tenhle věk netipoval. Alexis Bledel je nyní starší než její seriálová máma Lorelai v době, kdy se seriál natáčel.

Alexis začala seriál natáčet ve svých devatenácti letech a Lauren Graham bylo tehdy třicet tři let. Přestože představitelka Rory už není rozverná školačka, stále si zachovala svůj mladý a pozitivní vzhled.

Fanoušci tohoto seriálu se můžou těšit na další pokračování, které se momentálně natáčí. Alexis je už dokonce maminkou. Letos v květnu porodila syna, ale jeho tvář před novináři bedlivě střeží.

Role školačky nebyla rozhodně její poslední. Mohli jste jí také spatřit v roce 2005 v černobílém akčním krimi Sin City. Kromě toho, že je herečka čerstvou maminkou, tak se stihla i vdát. Vzala si svého hereckého kolegu Vincenta Kartheisera, se kterým se potkala na natáčení seriálu Mad Man.

Mohlo by vás zajímat

Další články