Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

To je ale postavička: Youtuberka Anna Šulcová ukázala svoje neodolatelné tělo

To je ale postavička: Youtuberka Anna Šulcová ukázala svoje neodolatelné tělo
Zdroj: Instagram/archiv: Anna Šulc
+ Další 3 fotografie
Sexy tělo
Anička Šulcová (21), známá jako youtuberka a v poslední době i influencerka, se má opravdu čím vychloubat. Své neodolatelné sexy tělo ukazuje v poslední době skoro na každé fotografii na svém Instagramu, kde má bezmála 800 tisíc fanoušků.

Mladá hvězda, která se aktivně už několik let věnuje tanci, má fakt vytuněnou a vytancovanou postavičku. Při pohledu na ni jí může závidět leckterá dívka.

Zodpovědná Anička

Sexy Anička je opravdu zodpovědná a své fanoušky, kteří se pohybují okolo 15. let věku, motivuje a radí, co mají dělat a co ne. To je totiž hlavní role těchto "influencerů". Svou zodpovědnost ukázala, když se ihned po skončení karantény nevydala do zahraničí, ale cestuje po Praze. Před několika dny byla například se svým dlouholetým kamarádem Martinem, který se mimochodem také živí jako youtuber, v lomu Homolák, kde si to podle příspěvků na sociálních sítích dost užívali. "Tyhle prázdniny jsou ve znamení objevování nových českých míst na koupání a opalovačku," takto popsala své prázdniny Anna.

Některé známé tváře by si z ní měly vzít příklad a necestovat zbytečně do zahraničí, když i v Česku máme spoustu krásných i neobjevených míst, kde si můžeme udělat skvělou dovolenou. Ale u některých prostě nemůže na Instagramu chybět fotografie od moře.

Související články

Další články