Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

To je ale podoba. ANGELINA JOLIE MÁ DVOJNICI! Pokusí se ji sbalit Brad Pitt?

To je ale podoba.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Že by svitla naděje pro Brada Pitta? Sice se mu rozpadlo manželství s Angelinou Jolie, ovšem možná dlouho smutnit nebude. Našla se totiž dvojnice slavné herečky. Pokusí se Brad vybít klín klínem?

Zpráva o rozchodu amerického herce Brada Pitta (52) a herečky Angeliny Jolie (41) naprosto otřásla světem šoubyznysu. Hodně se to řešilo a ještě asi řešit bude. Pokud by ale chtěl Brad řešit situaci vybitím klínu klínem, tak má nejspíše možnost.

Objevila se totiž dvojnice jeho bývalé manželky. Ta se jmenuje Galinka Mirgaeva a pochází z Ruska. Na sociálních sítích je hodně oblíbenou postavou, a to hlavně proto, že je skutečně krásná, podle mnohých dokonce i hezčí než samotná Angelina.

Galinka je milovnicí sportu, především pak jógy, má bujné poprsí a opravdu luxusní, vypracovanou postavu, která nejlépe vynikne v bikinách. To také Ruska moc dobře ví, a proto ji ve skromných outfitech propaguje nejraději.

Takže Brade, pokud se ti někdy po Angelině zasteskne, máš možnost mít její věrnou kopii, dost možná by sis v jistých ohledech i polepšil…

Související články

Další články