O tom, že to má vnadná Eva Perkausová (21) rozehrané na více frontách, jsme vás jako první informovali my. Přiznáváme ale, že nás zaskočila podoba fotbalisty Václava Kadlece (23) a hokejisty Jiřího Říhy (22).

Když se podíváte na fotografie mladých sportovců, tak sami musíte uznat, že vypadají skoro jak dvojčata. Nová moderátorka primáckého Top Star magazínu má prostě velmi podobný vkus a líbí se jí potetovaní a nagelovaní svalovci.

Má to Evička ale těžké, koho si teď vybrat. Buď si udělá ententýky, nebo to zkusí dál táhnout s oběma naráz. Podle našich informací jsou totiž oba paroháči a blondýnka má ještě v záloze skoro celý hokejový a fotbalový tým. Pokud začneme uveřejňovat další jména, mohla by být na Primě ještě legrace.

Teď se ale vraťme k té až do očí bijící podobě. Přinášíme vám 5 věcí, které mají Kadlec s Říhou společné.

1. Obličej

Na první pohled je tam viditelná podoba. Možná by se kluci měli doma zeptat, jestli si tatínek neužil i někde vedle a nejsou náhodou bratři. Protože ten tvar obličeje i oči… Prostě neuvěřitelná podoba. Pokud si je Eva neplete, tak má fakt dokonalé rozlišovací schopnosti.

2. Vlasy

Jak Vašek, tak i Jirka si hodně potrpí na svůj vzhled a vlasy jsou přeci základ každého správného metrosexuála. Hezky nagelované nahoru, každý vlásek má svůj daný směr. Člověk by řekl, že Jirka by měl být spíš fotbalista než hokejka. Proč? Protože se fintí jako kloučci z fotbalových ka­bin.

3. Tetování

Oba sportovci jsou jak omalovánky. Už od útlého mládí své tělo zdobí různými obrázky a ornamenty. A to Evu strašně vzrušuje. „Víte, jak vidí potetovaného kluka, tak je úplně paf. Kluci s tetováním ji fakt neskutečně rajcují,“ řekl pro eXtra.cz člověk, který má k Evě velmi blízko.

4. Sportovní kariéra

Fotbal i hokej dobře vynáší, když jste mladí a talentovaní. Což oba chlapci jsou. Jen Vašek má navrch. Od šestnácti let se o něj kluby rvaly, proto má fakt hodně dobrý plat. Ten se točí v řádech stovek tisíc, zatímco Jiří si o takových penězích může nechat jen zdát.

5. Milovníci blondýn

Blond lokny vzrušují jak Kadlece, tak i Říhu. Když se před nimi producíruje Eva, tak se ani jeden nedokáže racionálně rozhodovat. A ona to moc dobře ví. „Je to taková mrška a kluky využívá na dárečky a rozmazlování,“ doplnil náš tajný zdroj.