Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

To je ale ostuda: 5 celebrit, které se neumí chovat na veřejnosti!

Narušování dobrých mravů? Vinni!
Zdroj: Profimedia, Facebook
+ Další 2 fotografie
Alkohol, drogy, prostitutky, ostuda na veřejnosti. I celebrity jsou jenom lidi, akorát jsou neustále v hledáčku fotografů. Takže když zlobí, vědí to za pár hodin všichni. Ale máme tu celebrity, které zlobí méně, a ty, co zlobí opravdu hodně. Tak se jim pojďme podívat na zoubek.

1. Charlie Sheen

Může ještě někdo vyvádět víc než tenhle herec? Prošňupal víc sněhu, než je v celých Himalájích, pořádal orgie s pornohvězdami, vyhrožoval své bývalé manželce smrtí a litry alkoholu asi nemá smysl ani zmiňovat. Charlie ale na svůj životní styl tvrdě doplatil. Nedávno Charlie přiznal, že je HIV pozitivní a podstupuje léčbu. Jeho zdravotní stav ho trochu zklidnil, ale bůh ví, jak dlouho to v jeho případě vydrží.

2. Lindsay Lohan

Stará známá na policii v LA. Od mužů zákona má několik fotek ze záchytky. Rychlá jízda pod vlivem, neplacení účtů v restauraci a útěk, drogy, alkohol… V posledních letech jde trochu do sebe a snaží se znovu uchytit u filmu. Byla totiž nejslavnější jako dětská hvězda, a když o ni mezi režiséry opadl zájem, tak začala vyhledávat pozornost jinak.

3. Hugh Grant

Na první pohled neškodný krasavec, slušňák z Anglie s roztomilým britským přízvukem. Ale vzpomenete si, co vyváděl před dvaceti lety, když chodil s kráskou Elizabeth Hurley? Zaplatil si černošskou prostitutku a nechal se od ní orálně uspokojit rovnou na silnici! Byl zatčen, ona také a byla z toho aféra jako hrom, co ho stála vztah.

4. Kanye West

Manžel Kim Kardashian jde v poslední době hodně přes čáru. Začalo to tím, že urážel svoji bývalou přítelkyni Amber Rose. Pak začal o Taylor Swift rozhlašovat, že je „bitch“ a on ji udělal slavnou a rád by se s ní vyspal. Nakonec přiznal ztrátu 53 milionů a rovnou to přebil tím, že by si chtěl půjčit peníze. Na Twitteru o to žádal facebookového krále Marka Zuckerberga. Prostě trapas jako hrom. Jeho kolegové ho posílají do léčebny.

5. Kate Moss

Dneska je topmodelka slušná rozvádějící se mamina. Ale za mlada to uměla roztočit jako nikdo jiný! Jako jedna z nejkrásnějších žen na světě měla dveře na každý večírek otevřené a kokain před ní nosili na stříbrném podnose. Takže vznikla pořádná řádka fotek, jak chodí domů úplně na káry, vypadává z limuzíny, nebo má rovnou drogami „napudrovaný“ no­sík.

Související články

Další články