Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

To je ale nestyda: Lady Gaga odhalila fotografům rozkrok

Lady Gaga: Ukázala rozkrok, fotografům odhalila svůj klín
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Úplná Marilyn

Úplná Marilyn. Lady Gaga (35) na cestě z newyorského studia NBC neuhlídala před paparazzi rozkrok. Odhalila tak více, než původně zamýšlela, napsal server cleanbowled.in.Trapas, nebo pohled pro bohy? Co myslíte?

Gaga Marilyn

Ikonickou scénku jako vystřiženou ze Slaměného vdovce v hlavní roli s Marilyn Monroe vystřihla zpěvačka Lady Gaga (35). Ta si to zamířila do The Late Show with Stephen Coldberg. Na cestě z vysílacího studia se jí však silná róba zvedla výše, než je zdrávo. Díkybohu, že na sobě měla zpěvačka, známá hity Shallow nebo Paparazzi, spodní prádlo.

Zpěvačka v poslední době hodně zhubla a spekuluje se, že prodělala i několik nových kosmetických úprav obličeje. Nedávno také odpremiérovala svůj nový film Klan Gucci (anglicky House Of Gucci). V něm hraje Patrizii Reggiani, manželku zavražděného Maurizia Gucciho.

Hvězda Klanu Gucci

Film Klan Gucci režíruje Ridley Scott. Roli nakonec získala Gaga, uvažovalo se ale o Angelině Jolie, Penélope Cruz nebo Margot Robbie. Snímek je inspirován skutečností. Gucci byl v roce 1995 zastřelen neznámým vrahem. Za vraždu nakonec byla odsouzena i přes nedostatek důkazů Patrizia Reggiani Martinelli, která byla Gucciho exmanželkou.

Před pěti lety byla ale za dobré chování z vězení propuštěna a rodina Gucciových jí navíc začala vyplácet odškodné. Maurizia Gucciho si hraje Adam Driver (37).

Související články

Další články