Manželka zpěváka pro eXtra.cz včera promluvila o tom, že jde o velmi smutnou situaci. „Je to pro oba opravdu velmi těžká situace. Třeba v budoucnu vydáme nějaké společné prohlášení, ale teď je vše ještě velmi citlivé a bolavé,“ řekla nám Gábina, která si už s Noidem jednou krizí prošla, a to v lednu 2014, kdy se k sobě po třech týdnech vrátili.

Jenže už v minulosti se objevily páry, které prožívaly obrovskou krizi a za měsíc se k sobě vrátily, jako by se nechumelilo. Pamatujete Daru s Rytmusem a jejich rozchod, u kterého se vesele žvýkalo a žvýkalo? Musela je tehdy pořádně bolet pusa, když tvrdili, že se rozešli, a Dara se ve skutečnosti upsala jisté značce žvýkaček. A byla to tehdy moc dobrá reklama!

A teď tu možná máme něco podobného. Rozchod Vaška a Gábiny by mohl být totiž rovněž naoko, protože Vašek cvičí a cvičí, vypadá výborně a smlouva se známou společností, která se zabývá výrobou sportovní výživy, ho aktuálně dobře platí. Pokud to tak je, existuje vysoká šance, že až se bude Vaškova smlouva blížit ke konci, manželé „náhodou“ zažehnají krizi a k sobě se vrátí. Tak se nechme překvapit.