Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

To je ale LUXUSNÍ ZADEČEK: Které české atletce patří tohle dokonale vypracované pozadí?

Dokonalý zadeček.
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Tenhle pohled je pouze pro vyvolené. Vysportovaný zadeček luxusního tvaru. Sice zadaný, ovšem koukat se na něj můžeme podle libosti, jak dlouho je nám to příjemné. Komu tato krásná zadnice patří? Menší nápovědou může být, že se jedná o naši úspěšnou českou atletku!

Když se na Instagramu objevil snímek této krásné prdelky, všichni sportovní fanoušci zůstali jako opaření. Vůbec se nemůžeme divit, že Adam Sebastian Helcelet (25) neváhal ani vteřinu a pochlubil se s ním na Instagramu.

Komu ale zadeček patří? Není nikoho jiného než jeho přítelkyně Denisy Rosolové (30). On sám nemá problém vystavovat na sociálních sítích svoje tělo a nejspíše se od něj Denisa nakazila. Oba ale mají luxusní postavy, tak proč se nepochlubit.

Adam navíc udělal i pokračování. O pár dní později obohatil svůj instagramový profil snímkem, kde zadeček Rosolové drží pevně ve svých rukou. Jako by dával najevo všem mlsným mužům, že tohle je jeho majetek a nenechá si na něj sahat.

No sáhli bychom si, o tom žádná. Doufejme, že Adam zase brzy nějakou pikantní fotografii přidá. Společně s Denisou totiž pravděpodobně tvoří nejvíce sexy pár českého sportu!

Související články

Další články