Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

To je ale hříva: Anička Slováčková se po boji s rakovinou pochlubila dlouhou kšticí

Zdroj: Archiv Anna Slováčková / Koláž eXtra.cz
Plavovláska
Anna Julie Slováčková (25) se pochlubila svou dlouhou lví hřívou. Její proměna je neuvěřitelná a Anička je teď v té nejlepší kondici, v jaké kdy byla. Zpěvačka, která porazila rakovinu, vydala své první album a nazpívala duet s Martou Jandovou.

Zpěvačka a herečka Anna Julie Slováčková jen září štěstím. Je zpátky v kondici, což dokazují i fotky, které sdílí na svých sociálních sítích. Herečka se pochlubila svými dlouhými vlasy a rozzářeným obličejem. Za fotku dostala spoustu pochvalných komentářů a nám neuniklo, že připomíná svou krásnou kolegyni. Americkou modelku a zpěvačku Paris Jackson (22), dceru popového krále Michaela Jacksona (†50). Toho si sice Anička v žádné ze svých přeměn během svého působení v show Tvoje tvář má známý hlas nezahrála, diváci si ji ale mohou pamatovat jako Lady Gagu (34) anebo třeba zesnulou hudební legendu Prince (†57).

Sympatická zdravotní sestřička Radka z Ordinace v růžové zahradě 2 se mimo jiné svěřila, že jí k rychlému růstu vlasů pomáhá zábal ze syrových vajec. Žádnou chemií ale vlasy během léčby zatěžovat nechtěla. Anička vypadá prostě skvěle, maká na sobě, zdravě se stravuje a navíc se nedávno pustila i do přípravy svého debutové hudebního alba Aura, které už je konečně venku. Mimo jiné se můžete těšit třeba na duet se zpěvačkou Martou Jandovou (46), který zpěvačky étericky nazvaly „Slunečnice“.

Související články

Další články