Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

To je ale dračice: Rozina z Ulice se vystavuje POLONAHÁ V POSTELI!

To je jiné kafe.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 22 fotografií
Nepřestává nás překvapovat. Když srovnáme její život s životem v seriálu Ulice, tak to jednoduše nejde. Hraje jeptišku, ovšem přitom to je pořádná dračice, co na sociální sítě dává jednu postelovou fotku za druhou!

Někde si to musí vykompenzovat. V Ulici je Anna Kadeřávková (19) vázána scénářem, a proto je nucena hrát nudnou puťku, pro kterou byl doposud největším sexuálním zážitkem sexík s bukanýrem Oscarem, který ji ale následně pustil k vodě a přiznal si, že mu větší potěšení přeci jen dělají kluci.

V soukromém životě to ale Rozina umí pořádně rozjet. Po sérii fotek v plavkách a hlubokém výstřihu přišly na řadu i snímky, kde se ukazuje polonahá v posteli. Evidentně to není žádná stydlivka, a když vykoukne něco trochu intimnějšího, klidně se s tím pochlubí svým fanouškům!

Co na to ale říká její přítel Johan Mádr (22)? Nevadí mu, že se jeho miláček takhle ukazuje fanouškům? No žárlivec to asi být nemůže, protože Anna má skutečně hodně ctitelů, což lze vyčíst z mnoha komentářů na Instagramu, kde se jí denně dvoří!

Související články

Další články