Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

To je ale doják: Lucie Bílá se konečně vyjádřila k rozchodu se zajíčkem!

Zdroj: Profimedia/Facebook
+ Dalších 17 fotografií
Pouze pár měsíců trval vztah zpěvačky Lucie Bílé a jejího ochránce Radka Filipiho. Páreček už delší dobu nebyl viděn spolu a slavice v pondělí potvrdila rozchod. Přitom už nosila prstýnek a vypadalo to na pohádkovou budoucnost!

Setkali se na večírku, kde se Lucie Bílá (51) schovala do mužné Radkovy náruče před fotografy. Přeskočila mezi nimi jiskra a od té doby byli pořád spolu. Aby ho měla neustále po boku, zaměstnala Bílá Filipiho jako člena své ochranky. Předtím se živil jako osobní trenér. Dokonce mu přezdívala „testosteronový anděl“.

Vypadalo to, že si Radek dokonale získal její srdce, ale nyní se ukázalo, že tomu tak nebylo. „Mám za sebou premiéru Sestry v akci, pustila jsem do světa nové vánoční album a včera skončilo hlasování do Českého slavíka. Jsem ráda, že se média soustředila jen na moji práci. Teď už s klidným svědomím můžu změnit svůj status na nezadaná. Miluju svoji práci někdy až tak moc, že vyhraje nad partnerstvím,“ napsala zpěvačka na svůj Facebook a dodává, že práce nakonec nad vztahem zvítězila.

„Musela jsem si vybrat, protože Radek Filipi je člověk, na kterého se můžu spolehnout. Stará se o mne, mám ho ráda. Zůstává dál členem mého pracovního týmu,“ uzavírá.

Připojila fotku, kde ji Radek přátelsky líbá na čelo, a přestala nosit prsten, který jí věnoval.

Související články

Další články