Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

To, co uděláte se lžičkou po tom, co zamícháte kávu, o vás prozradí víc, než si myslíte

Co uděláte s kávovou lžičkou poté, co si zamícháte kafe? Asi jste nad tím nikdy nepřemýšleli, ale právě tato činnost o vás prozradí mnohem víc, než si myslíte. Jste flegmatičtí, nebo naopak rychle vybouchnete? To vše se o sobě a ostatních dozvíte.

Lidé se dají typologicky odhalit podle mnoha kritérií. To, že je umíme přečíst podle délky vlasů, barvy očí nebo tvaru nosu, asi není žádné překvápko. Napadlo vás ovšem někdy, že i to, co uděláte se lžičkou po zamíchání kávy, na vás toho hodně práskne?

1. Zacinkáte lžičkou o kraje hrnečku

Vy jste rozhodně hraví a nesnesete nudu. Energie z vás jen stříká, a tak s vámi opravdu není nouze o zábavu. Na ostatní můžete působit dost zmateným dojmem, ovšem vy víte moc dobře, co děláte.

2. Necháte ji v hrnečku

Tak vás opravdu jen tak něco nerozhází. Flegmatik jedna radost. I to, že si lžičkou můžete vypíchnout oko, je vám naprosto volné. Na jednu stranu je soužití s vámi jedna radost, nikdy se nehádáte, na druhou stranu to, že vás nic nerozhází, také není výhra.

3. Olíznete ji a odložíte

Jste upjatí a snažíte se neustále vypadat za ty nejlepší. Není tedy divu, že se pořád kontrolujete a upravujete. Možná by vám neuškodilo se trochu uvolnit a přestat se neustále hlídat. Na ostatní působíte nudným dojmem.

4. Položíte na podšálek nebo ubrousek

Slušné a distingované chování je vám vlastní. Potrpíte si na luxus a hezké věci. Vše, co nosíte, děláte, jíte, má svůj zaručený styl a navenek působíte opravdu královským dojmem. Právě pro tyto vlastnosti občas působíte nedostupně až namyšleně.

Mohlo by vás zajímat

Další články