Lidé se dají typologicky odhalit podle mnoha kritérií. To, že je umíme přečíst podle délky vlasů, barvy očí nebo tvaru nosu, asi není žádné překvápko. Napadlo vás ovšem někdy, že i to, co uděláte se lžičkou po zamíchání kávy, na vás toho hodně práskne?

1. Zacinkáte lžičkou o kraje hrnečku

Vy jste rozhodně hraví a nesnesete nudu. Energie z vás jen stříká, a tak s vámi opravdu není nouze o zábavu. Na ostatní můžete působit dost zmateným dojmem, ovšem vy víte moc dobře, co děláte.

2. Necháte ji v hrnečku

Tak vás opravdu jen tak něco nerozhází. Flegmatik jedna radost. I to, že si lžičkou můžete vypíchnout oko, je vám naprosto volné. Na jednu stranu je soužití s vámi jedna radost, nikdy se nehádáte, na druhou stranu to, že vás nic nerozhází, také není výhra.

3. Olíznete ji a odložíte

Jste upjatí a snažíte se neustále vypadat za ty nejlepší. Není tedy divu, že se pořád kontrolujete a upravujete. Možná by vám neuškodilo se trochu uvolnit a přestat se neustále hlídat. Na ostatní působíte nudným dojmem.

4. Položíte na podšálek nebo ubrousek

Slušné a distingované chování je vám vlastní. Potrpíte si na luxus a hezké věci. Vše, co nosíte, děláte, jíte, má svůj zaručený styl a navenek působíte opravdu královským dojmem. Právě pro tyto vlastnosti občas působíte nedostupně až namyšleně.