Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

To chtělo odvahu, z Hanky Mašlíkové je červenovláska: Jako Black Widow, píší fanoušci

To chtělo odvahu, z Hanky Mašlíkové  je červenovláska: Jako Black Widow, píší fanoušci
Zdroj: se souhlasem H. Mašlíkové / koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
změna

Moderátorka Hanka Mašlíková (39) se dlouhá léta pyšnila svou blonďatou hřívou, té je nyní ale konec. Hanka se odvázala a své vlasy nechala obarvit rovnou na červeno. Fanoušci ji přirovanali k nejžhavější marvelovské hrdince.

"Když barevný, tak barevný!" uvedla na svých sociálních sítích nyní ohnivá moderátorka Hana Mašlíková, která se rozloučila se svou bloďatou barvou vlasů a obarvila je na červeno.
Netrvalo dlouho a její fanoušci ji zahrnuli samou chválou. "Odvaz, tyhle změny se mi líbí," uvedl jeden z nich, další Hanku přirovnal k marvelovské superhrdince Black Widow. "No nee, krásná, jako Black Widow," pochválil Hanky svěží letní změnu.

Krásná Hanka nemá po odloučení s manželem André Reindersem, se kterým dobře vychází, i kvůli jejich synovi Andreáskovi o zájem dalších mužů nouzi, jak ale pro redakci eXtra.cz nedávno prozradila, žádný na obzoru prozatím není. 

"Samozřejmě je kolem mě spousta nových lidí. Když vyplavalo na povrch, že s manželem už nejsme spolu, tak se kolem vyrojilo strašně moc supů, kteří nade mnou kroužili jak nad mršinou. Nemůžu si stěžovat o zájem, ale na prvním místě je pro mě syn. Takže nový partner bude muset milovat nejen mě, ale i jeho. Jinak u mě nebude mít šanci," uvedla koncem dubna.


Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy