Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

To chcete! Podívejte se na anální kolík, který je vlastně postavičkou Vladimira Putina!

Asi dost populární sexuální hračka na západě Ukrajiny.
Zdroj: Facebook

Zatímco si Vladimir Putin hraje s Ukrajinou a posílá na její území vojáky, kteří rozhodně nejsou jeho vojáci a to, že náhodou mluví rusky a projíždějí se v ruských vojenských vozech, je jenom náhoda, jiní lidé si hrají zase s Vladimirem Putinem. A když píšeme „hrají“, máme na mysli, že si ho strkají hluboko do zadku

Možná už jste slyšeli o 3D tiskárnách a o tom, jak kouzelné to jsou hračky, které například pomáhají vzniku přesně padnoucích protéz v lékařství. 3D tiskárny jsou ale také populární na vytváření domácích sexuálních hraček a designér Fernando Sosa se přesně jednu takovou rozhodl vytvořit.

Co vzniklo? Samozřejmě anální kolík s podobiznou Vladimira Putina. Nejde ani tak o umělcovu reakci na Ukrajinu jako spíše o to, že Vladimir Putin a jeho vláda jsou homofobní a schvalují zákony proti homosexuálům a lesbičkám.

První verze análního kolíku by se neměla příliš používat pro to, pro co se obvykle anální kolíky používají. Zejména proto, že je vyroben z pískovce, ale Fernando Sosa už shání materiály na vytvoření gumové a silikonové verze.

Pokud byste si náhodou Putina do zadnice chtěli pořídit, Sosa ho prodává za docela pěkných 558 Kč.

Související články

Další články