Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

To byste nečekali: Oplzlá Miley Cyrus zase předvedla, jak umí být nechutná. Na koncertě se nechala poplácávat po zadku liliputánkou!

Opravdu okouzlující pohled.
+ Další fotografie

Expertka na nechutnosti Miley Cyrus (21) si stále nechce dát pokoj a všem ukazuje, že není tak oplzlá, aby nemohla být ještě oplzlejší. Posledně to bylo plivání na fanoušky a tentokrát vystrčila zadek na liliputí ženu v neidentifiko­vatelném kostýmu a nechala se od ní poplácávat po zadku.

Zpěvačka opět udělala z koncertu ve Washingtonu transcendentní show plnou absurdit, kterou nechopíte, pokud si předtím nešlehnete. Kromě úchylné scény s liliputánkou tam roztahovala nohy a předstírala soulož s jednou dívkou, takže se vlastně nic nového nestalo. Jenom doufejme, že si na příští show nepozve Krytináře.

Kromě toho Miley nedávno přiznala, že byla ve škole šikanovaná. Důvodem bylo akné, které ji dlouhou dobu sužovalo. Kvůli posměváčkům prý měla dokonce i deprese.

Mohlo by vás zajímat

Další články