Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

To byly dříve časy! Lidé obdivovali talentované umělce a tahle holčička by si tehdy ani neškrtla

Zdroj: Profimedia.cz

V 80. letech, kdy tato fotografie vznikla, byla společnost úplně někde jinde. Nikdo vlastně neznal pojem celebrita, ale zato se užívalo slovo umělec, protože obdivováni byli ti, co něco doopravdy uměli

V té době vyrůstala také jedna arménská holčička v rodině příliš ambiciózní matky, která chtěla žít americký sen. Jenže kde není talent, tam se nedá z čeho vycházet, a tak se třeba stanete slavným tím, že nakonec budete muset natočit porno, aby si vás někdo všiml

Přesně tohle se stalo Kim Kardashian (34), která nedávno zveřejnila svou fotku z 80. let, kdy jako malá ještě chodila na bruslení. Zatímco ona rostla, doba se rychle měnila, lidé začali být povrchnější a stačilo jim už jen málo, respektive nic, a proto mohla nakonec Kardashian prorazit jen tím, že má zadek.

Dost málo. Moc jí ani nepomáhá ve vylepšení pověsti její manžel Kanye West, vyhlášený arogantní hlupák, který si plete sám sebe s bohem a hlavně se to nebojí ani dávat najevo různými trapasy, velmi, ale velmi idiotskými výroky a naprosto asociálním chováním vůči póvlu, pardon obyčejným lidem.

Kim si tedy může gratulovat, že se narodila do správné doby. Být tahle fotografie o třicet let starší, její jméno by nikdo neznal.

Související články

Další články