Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

To bylo ucho! Před dvěma lety byste Adama Mišíka nepoznali!

Adam tehdy a dnes. No není to změna, panečku?
Zdroj: Profimedia, TV Nova
+ Další 2 fotografie
Od víkendu se nemluví o ničem jiném než o vystoupení Adama Mišíka v show Tvoje tvář má známý hlas. Se svou Miley Cyrus nejen že překonal svoje soutěžící kolegy, ale ovládl televizi. Najednou nikoho nezajímalo, kdo vyhrál ceny Anděl, všichni zběsile googlovali Adama na betonové kouli.

Adam Mišík šel do svého vystoupení naplno, na 100 %. Olizoval demoliční kladivo stejně, jako to dělala Miley. Pak začal zpívat, jeho obličej zahrál všechny emoce, ke konci písně skončil na klíně Janka Ledeckého a ani na chvíli ve svém titěrném bílém outfitu nevypadl z role. Nakonec se rozběhl a skočil na betonovou kouli, která tenkrát otevřela Miley Cyrus (23) dveře do světa dospěláků. Video najdete ZDE.

A podobný přechod má za sebou i Adam. Ještě před dvěma roky to byl hubený kluk na začátku kariéry. Syn hudebníka Vladimíra Mišíka se vypracoval a v roce 2013 získal Slavíka za Objev roku.

Teď nabral svaly, sebevědomí a dostal se tak daleko, že ukradl celou sobotu jen a jen pro sebe.

Co bude dál?

Další parádní večera ze sobotního večera najdete ZDE.

Související články

Další články