Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

To bylo řečí, že další "Talent" bude český: Prima se nakonec opět dohodla se Slováky podezřelými z loňských manipulací!

Jaro Slávik se může radovat. Na obrazovkách Primy skončil, ale jeho partička ho jistě "pustí ke korytu" nějak jinak.
Zdroj: herminapress.cz

Tak tohle nečekal skutečně nikdo, kdo čte bulvár nebo se jen trochu zajímá o televizní zákulisí.

"Talent" bude podle oficiální tiskové zprávy televizí JOJ a Prima opět československý...

Prima FTV, která se loni ve zlém rozešla s televizí JOJ a produkční společností geniálního, ale prohnaného slovenského režiséra Jeffa Minaříka, přitom dlouho nepřímo naznačovala, že další ročník talentové show Česko Slovensko má talent bude výhradně v české režii a obě země budou dělat show odděleně.

Důvod byl jasný: údajné nesrovnalosti v účetnictví a především tlačenka a nátlak, který vyvíjela společnost Jara Slávika (38) a dalších společníků na jednotlivé soutěžící, kteří byli údajně nuceni podepisovat nevýhodné smlouvy pod hrozbou vyloučení ze soutěže.

Primě se také hodně nelíbila odhalení bulváru, která poukazovala na možnost manipulace v dramaturgii show, kdy některé taneční skupiny, složené z profesionálů, bývalých účinkujících a kamarádů produkce, mohly být zvýhodňovány při postupu do dalších kol. Nejvíce kritiky ze strany médií se sneslo na formace Jumbochicks a Credance, které, ač to nebylo v případě Credance nutné, měly zřejmě protekci.

Pořádný poprask také vyvolal případ výjimečně talentovaných dívek ze skupiny The Apples, kterým měli v zákulisí semifinále Slávik a spol. vyhrožovat, nutit je pod nátlakem k podpisu nevýhodné smlouvy a nakonec je nefér způsobem vyloučit doslova hodiny před dalším kolem, do kterého regulérně děvčata postoupila.

Nátlakem byla donucena k podpisu také exotická zpěvačka Esther Lubadika (22), která v pláči v zákulisí odmítala podepsat dodatek smlouvy, který se týkal další spolupráce s Jarem Slávikem. Nakonec pod tlakem podepsala, ale s velkými výhradami, aby následně za podivných okolností vypadla poté, co se o věci dozvěděla česká i slovenská média.

Několik českých produkčních společností, které Prima oslovila s pozváním do tendru na dodavatele nového, ryze českého Talentu, teď oněmělo, když vyšlo najevo, že vše bude nakonec při starém. eXtra.cz hovořilo před deseti dny se zdrojem, jehož slova se teď potvrdila: "Nakonec jsme se dohodli s Jeffem Minaříkem a celou tou partou okolo. Slováci poslední dva měsíce neskutečně zamakali a naše vedení se navíc rozsypalo z rozpačité konkurenční SuperStar."

A dodává zajímavý fakt: "Co vím, tak stále platí, že to musí být bez Slávika, ten tady skončil. Ale kdoví, zda se nakonec ze Slováků nepeme úplně a nekývneme jim i na něj. Teď je hlavně blbé odkomunikovat nějak věc společnostem, které se účastnily tendru. Nejsou pochopitelně nadšené, že jsme si z šesti českých projektů vybrali Slováky, kvůli jejichž levárnám jsme ty české společnosti oslovili, ať nám nabídnou Talent levně a hlavně po česku. Je tam navíc jedna společnost, která pro nás chystala dva formáty a myslela si, že vyhraje. Nedostala ani jeden. Ta nás teď osočuje z toho, že to celé bylo připravené divadlo."

Buď jak buď, Prima nám brzy naservíruje srdcervoucí superpříběh o tom, jak chystá Talent nakonec i se Slovenskem a jak to bude teď všechno jinak a lépe.

Televizi teď čeká šalamounské sestavování tiskové zprávy, která bude muset znít jako ohromné "wau!" a zároveň nebýt směšná, což bude vzhledem k obsahu asi nesnadné, ale diváci mají krátkou paměť a co bylo, to bylo.

Připravujeme vyjádření "podvedených" soutěžících z loňského ročníku. Pokud máte zájem si zasoutěžit a nevadí vám podepisování nevýhodných smluv se supermanažerem a kamarádem světových hvězd Jarem Slávikem, tak castingy mají ve velkých českých městech probíhat už v průběhu května.

Hodně štěstí! Pokud nemáte v zákulisí slovenské kamarády, budete ho coby soutěžící potřebovat skutečně hodně.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články