Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Martin z Robinsonova ostrova málem přijde o palec! Půjde z kola ven? VIDEO

+ Dalších 26 fotografií
Na ostrově nového kmene Tawi Tawi dojde dnes večer na pořádné drama! Vizáží beach boy Martin Složil si málem usekne palec mačetou. Bolestivé zranění se bude snažit zachránit kapesníkem, který na množství krve ale nebude stačit. Pomohou mu ostatní soutěžící z Robinsonova ostrova 2?

Při dnešním díle přijde třicetiletý student Martin Složil málem o palec při sekání kokosů. „Pořádně jsem se řízl mačetou. Mám strach, že mi doktor řekne, že budu muset ze hry ven,“ obává se soutěžící. Kmen navíc čeká první souboj o individuální imunitu a zranění tak může Martina výrazně znevýhodnit.

„Je blbé, že jsem se sekl do palce a zrovna do místa, které se pořád hýbe. Mačeta mi prošla celou tkání až dolů. Bolí to jen maličko.“ Nezastavitelná krev Martinovi potřísnila celé tělo. „Mohl by ses umýt. Chodíš tady jak na nějaké halloweenské party,“ komentovala Martinovo zranění s humorem ragbistka Katka. Ohrozí zranění Martinovo další působení ve hře A jak dopadne první souboj o individuální imunitu? Robinsonův ostrov už dnes večer na Nově!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy