Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

To byla pánská jízda! S kamarády se opil v Německu, probudil se až v jiné zemi. Tam ho čekal šok

Jordana bychom chtěli mít za kamaráda.
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Alespoň jednou se každému z nás stalo, že se vzbudil doma po propité noci, aniž by si cestu do postele pamatoval. Někomu se dokonce může stát, že se vzbudí v jiném městě. Ehm. Ale v jiné zemi? To už je majstrštyk.

Přesně tohle se stalo Britovi Jordanu Adamsovi (33). Se svým švagrem se vydal na pánskou jízdu do německého Mnichova, který je pověstný svým pivem. Když byl Jordan společensky unavený, vydal se na vlastní pěst do hotelu. Byl ale tak pod parou, že si nemohl na jméno hotelu vzpomenout. S několika promile pod kůží si proto ustlal na autobusovém nádraží, a to přímo v úložném prostoru jednoho z přistavených autobusů, a sladce usnul.

Jaký byl šok, když ho druhý den vzbudil křik. Byl to řev řidiče, který zjistil, že má v autobuse a ještě ke všemu na tak divném místě černého pasažéra. Bohužel jeho přítomnost nezaregistroval v Německu, ale o 300 kilometrů dál. Ve Švýcarsku. „Myslel jsem si, že jsem se vzbudil jen v nějakém německém městě, které se jmenuje Zürich. Pak jsem si ale všiml švýcarské vlajky a došlo mi to,“ uvedl Jordan pro Daily Mail.

Bez peněz, mobilu a dokladů se tak Jordan ocitl ke svému překvapení v cizí zemi. Naštěstí k němu byli shovívaví tamní policisté, kteří mu zařídili cestu vlakem zpět do Mnichova, kde už na něj čekal vystresovaný švagr.

Související články

Další články