Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

To byl zase týden 58: Andrej Babiš odhalil svou tajnou složku, kterou si vede od dětství. Třásla se před ním i jeho učitelka

Český imitátor Petr Jablonský se v podcastu To byl zase týden tentokrát převtělil do bývalého premiéra Andreje Babiše. Ten českému národu ukazuje svou složku, kterou si vedl už jako malý, a představil z ní několik zlobivých spolužáků. Dále mluví o pašování řízků z Agrofertu, ve kterém prý rozhodně nemá prsty. Co dál řekl, si můžete pustit v náhledovém videu. 

Andrej Babiš opět osvětluje své činy hlasem imitátora Petra Jablonského v podcastu To byl zase týden. Tentokrát odhalil, jaké věci má napsané ve své tajné složce, kterou si začal vést už jako dítě. Co všechno se ve spisu nalézá?


"Já jsem zvyklý, mě už na základní škole říkali slizoune, na střední křiváček a na výške udavačík. Já pro blaho národa udělám opravdu všechno. Já mám rád lidi. Už od mala jsem si vedl na podezřelé lidi složky. Mám tu deníček, ze kterého budu citovat. 3. září 1964 spolužák Honzík řekl, že Alain Delon je větší frajer než Gagarin. A to je špatné, ano, a hned jsem to samozřejmě nahlásil soudružce ředitelce," obhajuje svůj spis Andrej Babiš, který zároveň dodal, že z něho měla strach i paní učitelka.


Také vysvětlil, jak je to s pronášením řízků z Agrofertu. "Já samozřejmě žádné policajty nezaměstnávám. Pouze dávám práci bývalým příslušníkům VB nebo LM. To jsou lidi, kteří by pro náš národ umřeli. A kvůli tzv. demokracii přišli o práci, protože nic jiného neuměli," dodal na závěr Andrej Babiš jako Petr Jablonský.

Celé video si můžete pustit v náhledu hned v úvodu článku nahoře..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy