Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

To byl zase týden 52: Václav Klaus alias Horst Fuchs. V teleshoppingu nabízí své ukradené chilské pero

Bývalý prezident Václav Klaus (82) promluvil k lidem hlasem Petra Jablonského v pořadu To byl zase týden. Tentokrát se Klaus rozhodl dělat teleshopping. Nabízel například své ikonické pero, kterého se měl zmocnit během návštěvy Chile v roce 2011. O čem dalším bývalý prezident hovořil a co divákům nabízel, na to se můžete podívat ve videu v náhledu. 

Český imitátor Petr Jablonský se tentokrát v pořadu To byl zase týden proměnil v politika a bývalého prezidenta Václava Klause a během mimořádného valentýnského teleshoppingu promluvil o tom, co by dal svým drahým polovičkám. „Aby člověk mohl být milován, musí nejprve milovat sám sebe. Následujte tedy mého příkladu. Sledujte můj teleshopping, který je ztělesněním sebelásky,“ řekl ve videu.

Ve videu následně doporučil některé produkty vhodné na oslavu Valentýna, mezi něž zařadil například ruský kaviár, slovenský tatranský čaj či maďarskou klobásu. „Užijte si testosteron a ´la Putin, výbušnost a ´la Fico a trochu ostrých prasečinek podle Orbána. A nic nekupovat za eura, fuj,“ dodal Klaus. Zároveň se rozhodl dát do prodeje své slavné pero z Chile, které si měl před kamerami, tedy velice "nenápadně", přivlastnit během státní návštěvy v roce 2011.

O čem dalším promluvil, to si můžete poslechnout ve videu v náhledu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy