Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

To byl zase týden 43: Zdeňka Trošku přemlouvají k nové pohádce, chystá i trilogii Babišvřesky. Stěžuje si na Strachův monopol

O své cenné náměty na nové vánoční pohádky a filmové komedie se s diváky podělil populární režisér Zdeněk Troška. Právě do oblíbeného filmaře se tentokrát převtělil imitátor Petr Jablonský ve svém pravidelném pořadu To byl zase týden. Postěžoval si rovnou i na monopol, který drží jeho kolegové z branže Jiří Strach a Karel Janák. Lid chce ale zcela jasně Troškův návrat za kameru. Jak to dopadne? Na to se můžete podívat ve videu v náhledu.  

Já jsem rád, že jsou ještě lidi, kteří mají vkus,“ přiznává dojatě Zdeněk Troška na naléhání fanoušků, aby po dlouhé odmlce znovu natočil nějakou vánoční pohádku.

„Mám v šuplíku třeba krásnou pohádku o krásné korunní princezně hnutí ANO Schillerce, která chce ovládnout českou zemi, a pomáhají k tomu nejen dělný lid v podhradí, ale také vzdělaný děkan národohospodářské fakulty, který se vždycky nějak ocitne na demonstraci proti vládě a pak tvrdí, že šel náhodou kolem,“ svěřil se divákům Troška, jako vždy bravurně sehraný Petrem Jablonským.


„Končí to blbě, děti moje“

A hned vysypal z rukávu další divácké eso – hororovou trilogii Babišvřesky o jednom zloduchovi, který stále kňourá a vříská. „Ve třetí sérii se vrací na vrchol a končí to hrozně blbě, děti moje, na to se nekoukejte, to nechcete. Vy to zažijete na vlastní kůži,“ varuje jihočeský patriot, který si nyní spokojeně užívá filmařského důchodu.

Když už to vypadá, že i přes skvělé náměty je s Troškovým návratem do aktivních filmařských řad opravdu amen, zazvoní mu telefon. Kdo je to?

Na celé video To byl zase týden se podívejte v náhledu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy