Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

To byl zase týden 42: Babiš vytvořil sbírku pro Soukupa. Nehorázné alimente té Agátě, prohlásil

Petr Jablonský  coby bývalý premiér Andrej Babiš se v pořadu To byl zase týden vyjádřil k trefným vtipům na mediálního magnáta Jaromíra Soukupa na Českém Slavíkovi 2023. Pro Soukupa založil veřejnou sbírku a vyjádřil lítost k velkým částkám na alimentech, které musí platit Agátě Hanychové. O čem dalším pohovořil, na to se můžete podívat ve videu v náhledu.  Petr Jablonský coby bývalý premiér Andrej Babiš se rozhodl vyjádřit ke vtipům na Jaromíra Soukupa, které přišli od moderátorů Českého Slavíka 2023 Ondřeje Sokola a Aleše Hámy. "Na Slavíke byly útoky na adresu Jaromíra Soukupa, proč jako? Od těch Sokola a Háma," začal bývalý premiér své nepochopení k humoru.

"Já jsem dnes právě vyhlásil na pana Soukupa veřejnou sbírku na té platformě, jak se skládají na Martínka, Ondráška, Pavlíčka, nevím. Teraz můžete přispět aj Jaromírovi, ten prosím vás nepotřebuje operaci, ale překlenout těžké období. Na Barrandově mu odpojili elektřinu chudákovi, vodu a automaty na kafe, lebo platí nehorázné alimente té zpovykané Agátě, které činí šest tisíc korun měsíčné," pokračoval Babiš.


"Skandál! Z čeho má tu televizi platit. Doufám, že se zapojí i Nikol Leitgeb a společně vybere víc než na Martínka. Moje ambice je dvě stě milionů, aby mohl Soukup důstojně žít," vysvětlil na konec expremiér v pořadu To byl zase týden.

Na celé video To byl zase týden se podívejte v náhledu.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy