Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

To byl zase týden 41: Prezidenta Pavla postrašil Václav Havel a dal mu lekci ze 17. listopadu. Se Schwarzenbergem dělají duchy

Imitátor Petr Jablonský tentokrát v roli prezidenta republiky Petra Pavla se vyjádřil k letošním oslavám 17. listopadu. Jeho projev ale tentokrát narušil nečekaný host. A nutno podotknout, že autor výroku o tom, že pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí, současnou hlavu státu vůbec nešetřil. „Kdybych tenkrát tušil, že po mně bude na Hradě komunista, nikdy bych takovou blbost neřekl,“ ulevil si Václav Havel v satirickém pořadu To byl zase týden.

Vy kdybyste dostal rozkaz, tak byste ty mladé šel mlátit,“ nešetří Petra Pavla Václav Havel neboli Petr Jablonský ve dvojroli. Občanům následně děkuje, že si na něj vzpomenou alespoň 17. listopadu.

Spolu s Karlem Schwarzenbergem jsme se rozhodli, že budeme jako duchové strašit bývalé komunistické kádry. A je to fakt sranda,“ usmívá se spokojený Havel, který si ve funkci střihl podobně zajímavou dvojroli – byl posledním prezidentem Československa a první českou hlavou státu.


Karel teď zkusí prý Babiše,“ svěřuje se potutelně. Následně ale zvážní: „Vaše vláda nesplnila jediný slib. Životní úroveň se snižuje, daně se zvyšují, opozice straší migrací a za prezidenta máte bývalého prověřeného důstojníka, který cituje Batmana a myslí si, že je James Bond.

Na celé video To byl zase týden se podívejte v náhledu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy