Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

To byl zase týden 32: Babiš promluvil o Čapím hnízdě a přiznal, že na Slovensku fandí Kaliňákovi

Bývalý premiér Andrej Babiš v pořadu To byl zase týden promluvil o událostech posledních dní. Vyjádřil se například k demonstracím, nebo k tomu, že opět půjde k soudu. O čem dalším hovořil, na to se můžete podívat ve videu v náhledu.

Petr Jablonský se tentokrát v pořadu To byl zase týden představil jako bývalý premiér Andrej Babiš a na tiskové konferenci se vyjádřil k tématům posledních dní.

„Neměl jsem nejlepší týden, půjdu zase k soudu,“ rozpovídal se hned na začátku Babiš. „Zase Čapák,“ dodal s tím, že se soud bude znovu týkat kauzy Čapí hnízdo.

Vyjádřil se také k demonstracím, které probíhají, konkrétně pak na Václavském náměstí. „Volby jsou daleko, takže mé milé lidské zdroje, choďte mi na ty demonstrace. Tak zmizí ten fialový hnus,“ nechal se slyšet a odkazoval tak na premiéra Petra Fialu.

Neodpustil si ani komentář ke Slovensku, kterým momentálně hýbe kauza kolem bitky politiků Kaliňáka a Matoviče. „Fandím Kaliňákovi,“ uvedl Babiš. Na závěr si chtěl ještě se svými fanoušky připít burčákem, jenže ten se mu vylil na košili, což Babiše rozčílilo.

Na celé video To byl zase týden se podívejte v náhledu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy