Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

To byl zase týden 17: Petr Pavel uklidnil fanoušky po nehodě na trati

Imitátor Petr Jablonský znovu promluvil k lidu hlasem prezidenta Petra Pavla v pořadu To byl zase týden. Tentokrát se prezident vyjádřil k nepěknému incidentu, který se mu stal přímo na běžecké trati v Jihlavě, kam jakožto prezident zamířil. Vyjádřil se ale i k dalším událostem posledních dní, na což se můžete podívat v náhledu.

Prezident Petr Pavel v podání Petra Jablonského svolal mimořádnou tiskovou konferenci, hlavně z jednoho důvodu. Jeho fanoušci totiž měli strach o jeho zdraví. „Při běhu v Jihlavě mě totiž postihla křeč do nohy. Bohužel to veřejnost ví, protože jste mě naprášili vy, novináři. Tak bych rád, abyste napsali, že jsem dnes doběhl do cíle zcela zdráv, jak vidíte, ani nejsem zadýchaný a vše v mém nabitém programu stíhám bez náznaku křeče. Ani selfie s fanoušky nevykazují žádnou křeč,“ uvedl hned na začátku tiskovky.

Dále zdůraznil, že v počtu selfie překonal influencery jako Annu Šulcovou, Simonu Krainovou, Agátu Hanychovou a také Kovyho. „Pokud tímto tempem pojedu ještě tři roky, nebude v této zemi rodina, kde bych aspoň jednomu členu rodiny nedal selfie,“ nechal se slyšet. Dále nezapomněl ani zmínit řadu věcí, které stihl pro veřejnost udělat.

Co dalšího prezident země řekl, na to se podívejte v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy