To byl zase týden 105: Václav Klaus zažije s Filipem Turkem hranatou challenge. Dojde i na závod s Danuší Nerudovou
Petr Jablonský tentokrát v roli exprezidenta Václava Klause v pořadu To byl zase týden prožil divokou jízdu spolu s europoslancem Filipem Turkem. Toho Klaus přirovnal k Semiru Gerkhanovi ze seriálu Kobra 11. A došlo i na závod s Danuší Nerudovou.
Hlasem imitátora Petra Jablonského tentokrát promluvil v oblíbeném satirickém pořadu To byl zase týden exprezident Václav Klaus. A byla to doslova jízda. Klaus si totiž sedl do auta k europoslanci Filipu Turkovi, známému jeho zálibou v rychlých vozech.
„Sledujete zásadní přímý přenos sportovně-politického klání závodu 'hranatá challenge'. Filipe, vy jedete jako ten Turek z Kobry 11, ten Semir. No ještě že nejste žádný chcimír,“ komentoval bývalý prezident nečekaný adrenalinový závod.
„Opravdu jste mužem odvahy. Jet 300 kilometrů v hodině po okresce, to si troufne málokterý blbec. 320, no to je skvělé,“ neskrýval Klaus nadšení. Následně dodal, že by zrušil i přechody pro chodce. „Tam přecházejí stále lidé, když jedeme,“ stěžoval si bývalý politik.
„A tu plnou čáru bych taky zrušil, tu bych dal pryč. No však ji přejeďte, ona nepraskne,“ vybízel dále Turka, jenže následně se mu udělalo z rychlé jízdy nevolno. „To je větší rychlost, než s jakou jsme s Mečiarem rozdělili Československo,“ okomentoval to.
„Kdepak máte tu vaši supertajnou garáž, Filipe. Depo Kačerov? Vedle Nočních vlků?“ vyzvídal pak tajné místo, kde má Turek uskladněny své vozy. Jak to celé dopadlo, zjistíte ve videu v úvodu článku, kde se mimo jiné dozvíte, jak dopadl závod s Danuší Nerudovou.
Největší tajemství Survivoru odhaleno: Krézlová přiznala, jak získávala zakázané jídlo
Související články

To byl zase týden 151: Andrej Babiš zachraňuje keporkaky a StarDance je podle něj pro trpaslíky

To byl zase týden 149: Václav Klaus promluvil o odkazu Velikonoc. Vychválil Turka i Macinku

To byl zase týden 147: Prezident Petr Pavel má náhradu za Chucka Norrise. Neuvěříte, koho vybral

To byl zase týden 137: Petr Pavel se vysmál Turkovi. Má obavu, zda vystudoval základní školu



















































