Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

To byl zase propadák! Natálie Kotková v Miss World shořela jako papír. Jak vypadá nádherná vítězka?

Natálka si myslela na lepší umístění.
Zdroj: MISS EVENTS a.s.
+ Další 3 fotografie
Nejkrásnější dívkou světa se stala Portoričanka Stephanie Del Valle (19). Druhé místo obsadila kráska z Dominikánské republiky, třetí je dívka z Indonésie. Natálie Kotková zcela propadla, ale účast na Miss World považuje přesto za velký životní úspěch.

O titul Miss World bojovalo 117 dívek. Zástupkyně České republiky Natálie Kotková (22) se nedostala ani do užšího finále a skončila tak v poli poražených dívek.

Natálka je přesto s účastí na prestižní soutěži spokojená. "Být součástí Miss World bylo něco úžasného, strašně moc jsem si to užívala a poznala mnoho skvělých lidí. Velkou radost mi udělalo i to, že mě na samotné finále přijeli podpořit Martin s Evou, protože bez jejich podpory bych tady nebyla,“ uvedla první dojmy po finále Kotková. Na finálovém večeru představila hedvábné šaty z ateliéru Poner, ale porotce vůbec nezaujala.

Vítězkou je nádherná devatenáctiletá Portoričanka Stephanie Del Valle. Na druhém místě skončila Yaritza Miguelina Reyes Ramirez (23) z Dominikánské republiky a třetí skončila dvaadvacetiletá Natasha Mannuela z Indonésie.

Vítězka o sobě uvedla, že miluje čokoládu a hranolky a nejlepší je, když vaří její maminka. Tvrdí o sobě, že je upovídaná a ráda zažívá vzrušující akce. Prostě divoženka, na jakou může být Portoriko hrdé.

Související články

Další články