Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

To byl pohled pro bohy: Takhle Jitka Kocurová ukazovala prsa v Účastnících zájezdu!

Jitka Kocurová byla a stále je kočka!
+ Další 3 fotografie
"Jmenuji se Pavlína, ale přátelé mi říkají Pamela," uvedla se Jitka Kocurová (35) ve filmu Účastníci zájezdu. Hrála tam sexy průvodkyni, která byla ve skutečnosti křehká duše a toužila po milujícím muži. Bohužel to pro Pamelu ve filmu nedopadlo nejlépe, ale diváky i tak rozhodně potěšila.

Jitka Kocurová v roce 1999 bojovala o korunku krásy a nakonec se stala druhou vicemiss. Vítězkou se sice tenkrát stala Helena Houdová, ale ta záhy odjela do Ameriky a věnovala se užitečnějším věcem než modelingu.

Méně úspěšné krásky tak měly otevřené pole působnosti a Kocurová zabodovala. Od modelingu se dostala k filmu a její role sympatické a trochu vlezlé průvodkyně Pamely je nezapomenutelná.

Diváci navíc určitě ocení, že k hereckému výkonu přibylo i svlékání a Jitka ukázala na pláži své přednosti.

S příchodem mateřství bohužel Jitka svět šoubyznysu opustila a věnuje se naplno svým dětem. Dvě děti má s manželem Tomášem Abrahamem, který zájem médií nevyhledává. Další dva potomky z manželova prvního manželství má navíc také často doma. Zavzpomínejme tedy na Jitčin velký talent aspoň v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články