Jasmine se živí modelingem a tím, že randí se skutečnými celebritami. Příležitostné vedlejší role ve filmech, jako jsou Mizerové II, Trhni si!, nebo v seriálech Dirt, Secret Girlfriend a Femme Fatales jsou asi spíš vedlejšák.

Jako modelka se nebojí obnažit své přednosti, jak si můžeme povšimnout i na jejím Instagramu, takže je dost možné, že ňadro, které jí neposedně vyskočilo ze šatů, nikoho nešokovalo. Ostatně v Hollywoodu není skoro živáčka, který by si její vnady neprozkoumal trochu důkladněji. Jasmine je totiž známá svými aférkami s řadou celebrit. A řada je to skutečně dlouhá.

Herci David Arguette, Chris Pine, David Spade či Simon Rex, muzikanti a zpěváci Jesse McCartney, člen skupiny Blue Lee Ryan nebo Shannon Leto. Dále pak televizní hvězdy Ryan Seacrest, Doug Reinhardt, Sean Stewart a Vinny Guadagnino. Ti všichni prošli vnadami této 34leté krásky. Tím to ale nekončí! V Hollywoodu už asi neměla do čeho píchnout, tak poslední dva roky chodila se ženou, a sice s britskou modelkou Luissou Zissman. No, nuda s ní asi nebude.