Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

To byl pohled! Nestydatá herečka se nahoty rozhodně nebojí!

Hupss, tentokrát to ale opravdu bylo omylem!
Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
Modelka a wanna be, herečka Jasmine Waltz se toho nebojí. Kdyby měla tolik hereckého talentu jako na balení slavných, možná bychom si ji už pamatovali z pořádného bijáku, a ne jako tu hvězdičku, které vypadl prs. Stalo se to při odchodu z restaurace Catch v západním Hollywoodu a byla to samozřejmě nehoda.

Jasmine se živí modelingem a tím, že randí se skutečnými celebritami. Příležitostné vedlejší role ve filmech, jako jsou Mizerové II, Trhni si!, nebo v seriálech Dirt, Secret Girlfriend a Femme Fatales jsou asi spíš vedlejšák.

Jako modelka se nebojí obnažit své přednosti, jak si můžeme povšimnout i na jejím Instagramu, takže je dost možné, že ňadro, které jí neposedně vyskočilo ze šatů, nikoho nešokovalo. Ostatně v Hollywoodu není skoro živáčka, který by si její vnady neprozkoumal trochu důkladněji. Jasmine je totiž známá svými aférkami s řadou celebrit. A řada je to skutečně dlouhá.

Herci David Arguette, Chris Pine, David Spade či Simon Rex, muzikanti a zpěváci Jesse McCartney, člen skupiny Blue Lee Ryan nebo Shannon Leto. Dále pak televizní hvězdy Ryan Seacrest, Doug Reinhardt, Sean Stewart a Vinny Guadagnino. Ti všichni prošli vnadami této 34leté krásky. Tím to ale nekončí! V Hollywoodu už asi neměla do čeho píchnout, tak poslední dva roky chodila se ženou, a sice s britskou modelkou Luissou Zissman. No, nuda s ní asi nebude.

Související články

Další články