Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Jepičí manželství Puskarčíkové: Po Koukalové se rozvádí další krásná biatlonistka

Zdroj: Archiv Evy Puskarčíkové
+ Další 4 fotografie
krach
Není to tak dávno, co Gabriela Koukalová (31) oznámila rozvod s Petrem Koukalem (34). Ve stopách slavné krásky jde i Eva Kristejn Puskarčíková (29), která už nechce žít s manželem Lukášem (31). Ti se rozvádí pouhý rok a půl po svatbě. Od soboty tak bude šikovná biatlonistka opět používat jen své rodné příjmení.

Když si na začátku května 2019 na Hrabětické louce nad Jabloncem řekli své ano Eva Puskarčíková s Lukášem Kristejnem, málokdo čekal, že jim manželství vydrží tak krátce. „Sice jsem docela promrzla a spousta lidí asi taky, ale bylo to krásné. Hřála nás láska, mládí a přátelství všech okolo,“ říkala tehdy nadšená nevěsta.

Láska jim ale očividně nevydržela dlouho, jelikož jak se ukázalo, pouhý rok a půl po svatbě se pár rozvádí. Sama biatlonistka to sice nepotvrdila, ale její status v informačním systému mezinárodní federace ji prozradil. V jeho předsezónní aktualizaci dat se totiž změnil Evin rodinný status na neprovdanou. Na nadcházejících biatlonových závodech tak opět bude závodit pouze pod svým rodným příjmením.

Sociální sítě tomu napovídaly

Rozvod nakonec potvrzují i sociální sítě Puskarčíkové. Z nich zmizely veškeré fotky s Lukášem, a to i ty ze svatby. Snímky se přitom pomalu vytrácely už od jara, takže veřejnost mohla tušit, že něco není tak úplně v pořádku. To se nyní potvrdilo.

Nedávno se také rozvedla Gabriela Koukalová (31) s jejím dlouholetým partnerem Petrem, bývalým bedmintonistou. Spolu přitom tvořili hvězdný sportovní pár. „Občas se stane, že se společná cesta dvou lidí rozdělí, a pak je načase pokračovat cestou jinou, vlastní. To je nyní i náš případ, můj a Petrův," svěřila se před časem bývalá famózní biatlonistka.

Související články

Další články