Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

To byl doják! Homosexuální pár versus rodina s dluhy! Jedno oko nezůstalo suché!

Tentokrát to byl vážně doják! Ve středeční Výměně manželek se vyměnil Marek, který tvořil pár s Jirkou, a Jindřiška, mamka od tří dětí. Tato výměna znovu ukázala, že homosexuální páry jsou někdy pro výchovu dětí více vhodné než ty "normální" heterosexuální!

V dojemné výměně se prohodila Jindřiška s Markem. Marek sice nebyl typická mamina, ale své role se zhostil velmi důstojně a dokázal rozmluvit i nevraživého Michala. Právě komunikace byla totiž v rodině Michala a Jindřišky velkým problémem.

Mimo to ovšem také Michalova výbušnost, agresivita a společné dluhy. Michal měl problémy především s nevlastním synem Kryštofem a také tak trochu s vlastní leností. Rozpohybovat ho dokázal až právě Marek, který s dětmi chodil aktivně na procházky, učil je na kole a také inicioval vymalování pokoje, které si Jindřiška tolik přála a Michal se k němu nedokázal dokopat.

Na povrch začaly plavat i problémy z minulosti, kdy ze žárlivosti Michal Jindřišku napadal. Slíbil však, že na své povaze zapracuje a už se to nikdy nebude opakovat.

Dalším šokem bylo, když u dveří zazvonil výběrčí dluhů, ve kterých se rodina Michala a Jindřišky topí. To byla nová zkušenost i pro Marka, který by si přál, aby dětem bylo dopřáno trochu víc.

Není divu, že osm očí bylo potom tolik emotivních. „Uvědomujete si vůbec, jaké máte štěstí?“ neudržel slzy Marek, kterého rodina Jindřišky jenom chválila. Děti si s ním dokonce vybudovaly skvělý vztah.

„Co mi bychom za to dali? Vaše děti jsou skvělé a zaslouží si mnohem víc.“ Jindřiška s Michalem s Markem souhlasili a slíbili, že zapracují na změně a společně si dají život do pořádku, už kvůli svým dětem.

Související články

Další články