Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

To byl ale divoký týden! 10 nejžhavějších fotek, které málem zbořily Instagram

Tohle a mnohem víc se odehrálo minulý týden na Instagramu!! Mokré čtyřky,
holé zadečky a hlavně velké horko!
+ Dalších 7 fotografií
Čím větší vedro, tím méně oblečení! Pro tyhle skoro nahé krásky to platí dvojnásob!! Tyhle krásky se svlékly na Instagramu!! Pokud jste horkem ještě nezemřeli, tyhle fotky vás totálně rozpálí!!

Ať už se jedná o reklamní kampaň, jako v případě úplně nahé Demi Lovato nebo Fergie, či fotku modelky Emily Ratajkowski, která se náhodou vyfotila v plavkách, když šla na pláž a měla cestu kolem zrcadla, nahoty není nikdy dost. Tento týden se to sexy pózami a obnaženými výstřihy jen hemžilo. Holkám je asi pěkné horko, a tak neváhají odhodit mnohdy všechno, co mají na sobě.

U případů, jako jsou Amber Rose, Nicki Minaj nebo Kim Kardashian (35), nás to vůbec nepřekvapuje, protože u nich by byl spíše zázrak, kdyby se trochu přioblékly. Jejich silikony se to na žhavých hollywoodských večírcích vždy jen hemží.

Sedmačtyřicetiletou Anastaciu pózující úplně nahou před zrcadlem asi už tolik lidí na instáči nečekalo. Zpěvačka, která ve svých třiceti vyhrála boj s rakovinou, tímto aktem chtěla ukázat svou odvahu, kterou by jako mladší prý rozhodně neměla. Odvážná je tedy dost, jen co je pravda.

Další bizarností je fanynka Donalda Trumpa, která zřejmě plánuje účast na miss mokré tričko. Reklamní kampaň na Donaldovu podporu je očividně brána zcela seriózně a je třeba využít všech marketingových zbraní. V tomto případě mokrých čtyřek s nápisem Team Trump. Jestlipak tuhle kampaň jede i Ivanka?

A v neposlední řadě tu máme Suzy Cortez, Miss Bam Bam, která by ráda popřála fotbalistovi Messimu k jeho 29. narozeninám, a tak si oblékla jeho dres a vyšpulila na něj svůj bam bam do objektivu. Lionelově manželce se to sice moc nelíbilo, ale když máte nejhezčí zadek na světě, tak je vám to asi jedno. A tak Suzy uveřejnila, na svém Instagramu, další dvě fotky podobného typu. Nedá se nic dělat, je to očividně skalní fanynka. Přesvědčte se sami!!

Mohlo by vás zajímat

Další články