Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

To by vás nenapadlo! Tady je 5 věcí, které mají stejný tvar jako kytara

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Už jste někdy přemýšleli nad tím, kolik je na světě věcí, které mají stejný tvar jako jeden z nejoblíbenějších hudebních nástrojů? Vsadíme se, že byste ani nečekali, kolik takových výtvorů existuje.

1. Bazén Bazénů ve tvaru kytary je po celém světě habaděj. Většinou jsou tvarovány do akustických kytar, ale dalo by se najít i pár elektrických. První "kytarový bazén" byl instalován v šedesátých letech v Oakville v Tennessee, kde se narodil zpěvák Webb Pierce.

2. Schody Indický designér Preetham Dsouza vyrobil schody, které jsou ozvláštněny kusem dřeva vyřezaným do tvaru hudebního nástroje.

3. Dům Zpěvák Elvis Cardin, milovník country, si nechal zbudovat do tvaru kytary obydlí. Nemovitost se nachází v městečku Fayetteville a má rozlohu 3800 metrů čtverečných.

4. Toaletní prkýnko Ti největší hudební fanoušci se rozhodli uctít svou lásku ke kytaře tím, že si její tvar nechali vyřezat jako záchodové prkýnko. Jak milé...

5. Auto Automobilový fanda a skvělý technik Jay Ohrberg vytvořil pro hollywoodské filmaře již pěknou řádku vozidel, mezi nimiž nechyběl ani Batmobil, KITT nebo šlapadlo pro Flinstoneovy. Vyrobil rovněž stroj ve tvaru kytary, který má délku asi 30,48 metru.

Související články

Další články