Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

To by se Monice týden před svatbou nelíbilo: Andrej Babiš mohl skončit s rozbitým nosem!

Andrej Babiš si užívá krásy Moravskoslezského kraje.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 10 fotografií
Andrej Babiš vyrazil do Ostravy a okolí, aby si užil právě probíhající festival. Tam mu ale hrozil konflikt s místním podnapilým mužem, o kterého se musela postarat ochranka.

Šéf hnutí ANO a bývalý vicepremiér Andrej Babiš rád tráví čas se svými voliči, a tak s ochrankou zamířil do ostravského baru. Podle informací Blesk.cz se ho v pátek před půlnocí chystal napadnout podnapilý muž.

Z baru proto muže odvedla ochranka, která ho měla odstrčit. „Žádná hlasitá rvačka to nebyla. Viděli jsme, jak Andreje Babiše odvádí ochranka v hroznu pryč a toho druhého muže vystrčili z baru ze schodů daleko od Babiše, aby ho mohli odvést. Babišovu ochranku tvořilo asi čtyři nebo pět lidí,“ popsal situaci reportér Blesk.cz Jakub Veinlich, který incident viděl na vlastní oči.

„Nějací opilci mě chtěli napadnout, tak jsem radši odešel, abych ty lidi nedráždil. Nebyl to útočník, jen na mě křičel a byl tam v partě, která měla vypito,“ komentoval poté celou situaci Andrej Babiš.

„Toho chlápka strčila ochranka dost nešikovně ze schodů. Chovala se dost nestandardně,“ zhodnotil celý konflikt manažer baru.

Andrej Babiš bude během příštího týdne několik dní slavit v Čapím hnízdě svatbu se svou partnerkou Monikou. Ta by určitě neměla radost, kdyby se konflikt vyhrotil a ona měla ženicha s rozbitým nosem.

Související články

Další články