Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

To budou VYBROUŠENÉ Vánoce…Známý guru jihočeských večírků Miloslav Rozner se připravuje na šílenou párty!

Míla Rosner do toho pořádně zabrousil…
Zdroj: TMBK
Mezitím co někteří v sobotu ještě na poslední chvíli v obchodech sháněli dárky pro své blízké, u poslance Miloslava Rosnera se chystal neskutečný mejdan... Slavný českobudějovičák si vyrazil sice také na nákupy, ale místo dárků si pořádně naložil. Vodka, rum... U krále "zabrušovačů" budou letošní Vánoce nejspíše jedna velká párty.

Snímek, který se objevil na profilu známého umělce Tomáše Břínka (TMBK) a zachycuje poslance SPD, jak si veze litry alkoholu v košíku ze „sámošky“, je zcela autentický. A obsah nákupu vypovídá o tom, že Míla šel takzvaně na jisto.

Muž, který se stal ironicky řečeno hrdinou předvolební debaty ČT na téma kultura, před pár dny usedl do čela komise dohlížející na činnost Národního bezpečnostního úřadu (NBÚ), což mnozí občané republiky doposud nechápou. Popleta, který se mimo jiné stará o hudební skupinu Argema, tak předvedl, že když do toho dobře zabrousíte, můžete mnohé v politické kariéře dokázat.

Podle snímku se dá soudit, že Mílu čeká pořádný vánoční večírek, jehož konec bude nejspíše sahat až k silvestrovskému datu. A pokud z mejdánku matador jihočeských zábav ještě dokáže vybrousit, jistě mu zatleská nejen Tomio Okamura, ale především jeho játra.

Související články

Další články