Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

TO BUDÍ OBAVY: Kazma se po roce potkal s Karlem z Prostřena! Co spolu tihle dva chystají?

To nemohla být náhoda!
Zdroj: Facebook
+ Dalších 17 fotografií
Přesně rok po vysílání epizody pořadu Prostřeno!, v níž si vystřelili z celého Česka, se Kazma (32) a Karel Ondrka (29) potkali na poště. Když se tahle dvojka objeví pospolu, je to hodně podezřelé. Kují spolu zase nějaké pikle?

„Hele, koho jsem dneska potkal na poště. Zvláštní to náhoda. Dnes je tomu totiž přesně rok, co odvysílali Prostřeno s Karlem v televizi,“ připomněl Kamil Bartošek (32) alias Kazma důležité výročí na Facebooku.

Společně s hercem Karlem Ondrkou (29) a týmem Kazmovy show začátkem loňského jara napálili celou zemi. Dnes již legendární díl pořadu Prostřeno!, ve kterém Karel chodil s připínacím penisem, spal v rakvi a choval doma slepici, netřeba připomínat.

Byla by příliš velká náhoda, kdyby se tahle dvojice potkala náhodou. Lidé jim to zkrátka nevěří. Proto jsme zavolali Karlovi, aby nám to objasnil. „Byla to skutečně naprostá náhoda. Já jsem si tam šel do bankomatu vybrat peníze a ve dveřích jsem vrazil do Kazmy,“ ujistil eXtra.cz nicméně Ondrka.

Kazma navíc v sobotu řekl fanouškům, aby měli oči na stopkách. Zítra prý představí něco, na čem dlouhou dobu pracoval. „Jsem zvědavý stejně jako všichni ostatní, co to bude,“ prohlásil Karel. Vyvrátil tak podezření, že zítra s Kazmou opět vypálí nějakou bombu.

„Připravuji nicméně taky velkou věc. Ještě to budeme řešit s Kazmou, jestli toho bude součástí. Čeká nás ještě spousta práce a je taky možné, že to pošleme k ledu. Nemá to ale být klasická kazmovina,“ uzavřel pro eXtra.cz Karel.

Související články

Další články