Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

To budete koukat! Herci z Harryho Pottera se změnili k nepoznání. Teď jsou děsně sexy!

Z malého chlapečka vyrostl opravdu sexy muž.
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Kdo by si nepamatoval Harryho Pottera a jeho kamarády. Byly to roztomilé děti, které si zamiloval celý svět. Ale ani studenti kouzelnické školy nedokážou zastavit čas a "stárnou". Jak se roztomilí herci změnili?

Z herce Daniela Radcliffa udělala role čarodějnického učně hvězdu číslo jedna. Jenže uteklo pár let a dávno už to není ten sladký brýlatý klučík. Ale naštěstí mu to vůbec neuškodilo, ba naopak. Z Daniela se stal sexsymbol a holky po něm šílí daleko víc, než když hrál Harryho.

Emmě Watson (25), která hrála Hermionu, ani nemluvíme. Ta se dnes umisťuje na předních příčkách anket o nejkrásnější ženu světa. Ze stydlivé školačky se vyklubala pořádná sexy baba a jde z role do role. Jako u Daniela její kariéra překonala dospívání a nezůstala ve škatulce dětských hvězdiček.

Robertu Pattinsovovi (29) film o Harrym Potterovi otevřel dveře mezi elitu. Díky tomu dostal pro něj zatím nejzásadnější roli v životě, a to v dalším trháku Stmívání, a stal se z něj jeden z nejvíc sexy mužů planety.

Jak teď vypadají další herci, kteří se proslavili v jednom z nejúspěšnějších filmů vůbec? To budete ještě koukat, jak se změnili k nepoznání.

Související články

Další články