Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

To bude pořádná velikonoční kocovina: Muž šel s kamarády "na jedno", probudil se v Barceloně!

Zdroj: SWNS.com
+ Další fotografie
Máme tu další pokračování filmové trilogie Pařba v... Tentokrát španělská edice. Mladík šel na jeden drink s kamarády a ráno se probudil v Barceloně. Jenomže tohle byla realita, a ne film. Jednadvacetiletý Alexander Caviel se teď bojí podívat na svůj účet. Aby ne. Letenky, láhev pravého šampaňského a hektolitry alkoholu. Tohle byla opravdu pařba jeho života.

Znáte filmy Pařby ve Vegas nebo v Bangkoku, kdy hrdinové provedou nějaký průšvih, ale vůbec na nic si nepamatují? Tak tohle byla pařba v Barceloně. Finanční poradce Alexander, normálně slušňák, šel s kamarády na pivo. "Na jedno", jak se říká. Jenomže jak to tak bývá, tak to u jednoho drinku nezůstalo Kluci do sebe začali rychle házet mix "Jégra" s energy drinkem, pak došlo na italský likér Disaronno a nakonec to završila láhev pravého šampaňského.

Alexander pařil s kamarádem Jamesem. Jenomže když ve 4 ráno vyšli z klubu, jejich cesty se rozdělily. James se najednou ztratil a Alex šel hladový ke stánku s fast foodem. Pak zahlédl autobus směr letiště a v duchu si řekl: "Bylo by hezké někam letět," a zbytek si nepamatuje.

O pár hodin později zjistil, že v Barceloně nemá ani kartáček na zuby a jediní, koho zná, byli angličtí baťůžkáři, které potkal v letadle. Nakonec si nakoupil základní věci a ve Španělsku zůstal čtyři dny. Když výlet, tak pořádný.

"Kdyby mě u stánku s rychlým občerstvením chytil James, asi bych nikam neletěl a šel normálně domů, byla to náhoda. Vůbec si nepamatuju, že bych si kupoval letenku. Jenom jsem měl sen, že letím v letadle. Ten sen mi připadal až moc živý, ale nějak jsem se nad tím nepozastavil a spal dál," popisuje Alex svou cestu.

Další den prý hned volal rodičům, aby je ubezpečil, že je v pořádku. Ti se akorát smáli a popřáli mu, ať si dobrodružství pořádně užije.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články