Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

To bude něco: Veronika Žilková (57) přijde v dalším díle KAMEŇÁKU o kalhotky!

+ Další 2 fotografie
Kameňák
V pátek ve 20:20 hodin zavede televize Nova své diváky opět do obce Kameňákov. I tentokrát na ně čekají jejich oblíbení hrdinové, kteří se předhánějí v chrlení vtipů a v předvádění vtipných situací. Tentokrát se ve středu dění ocitne Veronika Žilková alias učitelka Vlastička a bude řešit vskutku netradiční situaci.

Ve městě běsní „Kalhotkový fantom“ a neušetřil ani učitelku Vlastičku, kterou hraje právě paní Veronika I ona byla oloupena o spodní prádlo, zdá se ale, že jí jeho zásah nebyl až tak nepříjemný.

Učitelka Vlastička usiluje o osamělého Pepana Nováka a také o post ředitelky školy. Vydatně jí v tom pomáhá poradce Milouš, protože dalším hodnotícím kritériem soutěže o Pozitivní město roku je oblast školství. Stávající ředitel se řízení školy patřičně nevěnuje, protože mu veškerý čas zabírá jeho mladá milenka.

Navíc v Kameňákově začne úřadovat „Kalhotkový fantom“. Ženám za bílého dne záhadně mizí spodní prádlo a policisté se jej marně snaží dopadnout. K pátrání se nakonec přidává celé město.

Související články

Další články