Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

To bude jízda! Farna se chystá na žhavou noc s Pčelárem: "Jsem rok a půl bez sexu!"

Farna má pocit, že má velký zadek.
Zdroj: herminapress.cz

Ewu Farnou (19) čeká každou chvíli vyvrcholení jarního románku s kolegou Štefanem Pčelárem (24), a tak se věnuje bilancování.

Pro slovenský týdeník Plus 7 dní se rozpovídala o sexuálním půstu, který u ní trvá už bezmála dva roky, co dostala kopačky od Tomáše Kluse (26), který ji velmi citlivě opustil stylem "Miláčku, nemáme na sebe čas", což sice nebyl úplně ten pravý důvod, ale takto mladá a citlivá dívka alespoň nijak netrpěla.

Od té doby drží Ewa po vzoru asketické polské katolické mládeže sexuální půst, který zřejmě ukončí až někdo se zájmem o zpěvaččino duševní nitro, nikoli tělo, což by, soudě podle Ewina chování, měl být právě chasník ze Slovenska, na kterého po přenosech čeká a majetnicky si ho ve vile finalistů zabírá jen pro sebe. I když i Pčelár to asi bude mít ještě těžké:

"Pojem milenec vlastně ani nechápu. To se mi zdá úplně na hlavu. Absolutně nepotřebuju s někým spát jen proto, abych se fyzicky vyžila. Potřebuju člověka, který by se mnou šel do kina a objímal mě bez úmyslu dostat mě do postele. A to se v mém životě bohužel neděje," vysílá Farna Pčelárovi jasný vzkaz, že úplně zadarmo to nebude, a Štefana ještě pár nudných rande, ve kterých bude muset předstírat zájem o Ewiny historky, přece jen čeká.

Ale ta odměna...

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články