Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

To bude hit roku: O zlaté dceři Ester už chystá Janek Ledecký písničku!

Zase bude bořit hitparády.
Zdroj: archiv
+ Dalších 26 fotografií
Polozapomenutý zpěvák Janek Ledecký (55) má šanci vrátit se do čela českých hitparád. Zlatý olympijský úspěch Ester Ledecké (22) ho totiž inspiroval k tomu, aby o své dceři složil písničku. A je dobře, že tento medailový příběh nezůstane jen na stránkách novin a uslyšíme ho i z rádií!

Ester Ledecká (22) svými dvěma zlatými výkony z Pchjongčchangu uchvátila Česko i zbytek světa. A ohromnou radost neskrývají ani rodiče. Janek Ledecký (55) už dokonce přispěchal se slibem, že olympijský úspěch své dcery přetaví v písničku!

„Mohl by mi nějakou napsat. Pojď na to!“ řekla s nadějí v hlase Ledecká na včerejší tiskové konferenci. A Janek neváhal a přes celý sál zakřičel: „Slibuju!“

„Když jsem to slíbil, tak je to dané, asi budu muset. Když je dobrá inspirace, tak to jde samo,“ dodal o pár chvil později. Nebylo by od věci, kdyby Janek napsal i text v angličtině. Pak by z toho mohl být světový hit!

Ledeckého pěvecká kariéra se datuje od roku 1982, kdy začal hrát ve skupině Žentour. Po deseti letech se vydal na sólovou dráhu, jeho první album z roku 1992 nese název Na ptáky jsme krátký. Účinkoval i v řadě muzikálů, jmenovitě to byly například Pěna dní, Hamlet či Galileo. V nedávné době na sebe více upozornil rolí porotce v populární show Tvoje tvář má známý hlas.

Související články

Další články