Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Tlustý udělal z Jágra idiota před celým nároďákem! Víme, jak to bylo doopravdy s Innou

Kamarádství se rozpadlo kvůli Puhajkové…
+ dalších 1 fotografií
Byli to kamarádi na život a na smrt. Na ledě se Jirka Tlustý od svého vzoru Jardy Jágra učil. Ale to už dávno odvál čas. Přátelství vystřídala nenávist a nemůžou si přijít na jméno!

Oba pocházejí z Kladna a dotáhli to do NHL. Měli stejný smysl pro humor. Ale přeci jen hokejisty Jaromíra Jágra (43) a Jiřího Tlustého (27) dokázalo něco tak rozkmotřit, že už spolu nemůžou stát ani na jednom ledě!

Jak se říká, „za vším hledej ženu“. Tak i v tomhle případě to sedlo jak hrnec na pr**l. Velké kamarády rozhádala holka a nebyla to žádná obyčejná zlatokopka, ale bývalá přítelkyně Jardy Inna Puhajková (29).

Sice se s ní „Džegr“ rozešel, ale Jirka si na ni už brousil zuby a za dva měsíce mu zahřívala postel.

Možná kdyby sexuchtivý Jirka byl ke kámošovi upřímný, tak vše dopadlo jinak. Ale Tlustý se ani nesnažil to příteli vysvětlit.

„Jirka je kluk, kterého Jarda zná, a není zrovna kamarádské, když mu po tak krátké době sbalí Innu, se kterou byl dlouhých 7 let a z rozchodu se ještě nevzpamatoval,“ prozradil eXtra.cz dobře informovaný zdroj z kladenského hokeje.

Ale to není všechno! Co byla pro „Džegra“ poslední kapka, bylo to, že vlastně byl za blbečka. O ničem nevěděl, zatímco všichni jeho spoluhráči věděli, že Inna za jeho kamarádem létá do Ameriky.

„Všichni kluci z Kladna – Voráček, Pavelec, Smoleňák, věděli, že Tlustý má Innu, ale Jágrovi to nikdo neřekl,“ dodal náš zdroj, co Jardu mělo vytočit doběla a byla to pro něj poslední kapka zrady a zlomil nad přítelem „hokejku“.

Také si od té doby neměl na jeho žádost Jirka na žádném mistrovství ani škrtnout. Buď já, nebo Tlustý. Tak zněl jasný požadavek. Trenér se vždy raději rozhodl pro Jardu.

Jestli dojde někdy ke smíření, nikdo nedokáže říct. Ale je nad slunce jasné, že dvouměsíční románek za takové přátelství rozhodně nestál

Mohlo by vás zajímat

Další články