To jsou ale šoky! Sedmadvacetiletá mlátička prý po odvetě s Kličkem ukončí kariéru, důvod je podle všeho únava. Fury ale dost možná cítí, že souboj s ukrajinskou legendou tentokrát bude hodně bolestivý, protože jeho forma je před obhajobou opravdu mizerná.

I tak si ale Tyson hodně věří. „Tohle bude můj nejlepší zápas, pak obrátím o 100 %,“ uvedl na svém twitterovém účtu. „Důvodem je moje rodina, chci s ní trávit více času, hrozně mi chybí,“ dodal a ukázal, že i on má nějaké city.

Kličko ale předznamenal, že soupeřovi rozlučku pořádně zpestří a jeho jediným cílem je ho zflákat jako psa. „Jsem v parádní kondici a toužím po pomstě. Jsem hodně hladový a tentokrát to zvládnu i po psychické stránce,“ vyhlašuje do světa boxer s bilancí 64:4 (z toho 54× KO).

Poslední boxerská show Tysona Furyho se bude konat 9. července v Manchesteru a bude se určitě na co koukat. Fury nikdy v ringu neprohrál (25:0, 18× KO) a to se jeho soupeř určitě pokusí změnit. A když to bude naposledy, tak Vladimir určitě nebude šetřit ani centimetr Britova těla.