Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Tlusté Češky si připadají utlačovaně: Pádné důvody, proč by se měly hromadně utopit ve vroucí lávě!

Ilustrační foto.
+ Dalších 18 fotografií
GLOSA: Nesnesitelné výkřiky tlustých Češek, že kila navíc jsou normální, se začínají pomalu zvrhávat v tažení, které si v ničem nezadá se středověkými křižáckými výpravami. Máte nejvyšší čas si uvědomit, že problém není v ostatních, ale ve vás!

To, že ženy nad 80 kilo by měly dostat doživotní zákaz provozovat pohlavní styk, už dobře víme. A možná by bylo vůbec nejlepší tuhle hranici snížit na 60 kilo. Jedině tak si totiž tlusté Češky uvědomí, že jejich špeky nejsou problémem okolního světa, ale jen a pouze jejich!

V poslední době se nejenom v naší kotlině rozmohl takový zvrhlý nešvar. Na sociálních sítích se roztrhl pytel s všemožnými motivačními iniciativami, které obézním ženám vtloukají do hlavy, že jsou úplně normální a neměly by se nad sebou zamyslet ony, ale všichni ostatní.

Tak pozor, takhle opravdu ne! Pěstovat si zdravé sebevědomí je samozřejmě v pořádku a měl by to provozovat každý z nás. Cestou k nefalšované sebelásce ale nejsou zběsilé nákupy připitomělých motivačních knih, po jejichž přečtení se namísto rozšíření slovní zásoba akorát ztenčí na „všechno je sluníčkové, ostatní jsou zlí parchanti“, a lajkování citátů, z nichž se soudnému člověku protočí žaludek vícekrát než míchačka s maltou. Kdo chce dobře vypadat, musí na tom pracovat. A sice v posilovně, v parku nebo na polňačce za městem, nikoliv čtením knížek o seberozvoji v mekáči!

Ženy, které trápí kila navíc, se s tím buď musejí smířit, anebo makat na jejich likvidaci. Pindáním o tom, že Ewa Farna (24) nebo Rihanna (30), dva tankery v muzikantských vodách, mají úplně normální a nádherné postavy, to prostě a jednoduše nikdy nepůjde.

Komu není rady, tomu není pomoci. A my jsme přesvědčeni, že ženy popsané výše po hození hodně pevného záchranného lana ještě vysvobodit lze. Naprostým extrémem jsou však nevyrované dámy, které se v uplynulých dnech začaly vztekat na kabinky v obchodech s oblečením. Založily si dokonce Instagram, kde společně vyhrožují zrcadlům, že je všechna rozmlátí!

„Kabinky ve mně už odjakživa vyvolávají sklony k sebepoškozování. Zatímco všude jinde jsem schopná se na sebe podívat do zrcadla celkem s klidem, z kabinkových zrcadel mám chuť se přímo na místě rituálně zabít. A bylo to tak i v dobách, kdy jsem vážila 55 kilo. Pokud by se tohle holkám podařilo změnit, ráda jim zatleskám,“ píše jedna z pomatených uživatelek.

To už si raději skočte koupit nějakou tu motivační knížku. A smiřte se s tím, že zrcadla za vaše špatné postavy nemohou. Všechny vaše problémy nevyřešíte v hledání příčiny vně, lze je odstranit jedině trvdou pílí. A opakujeme se proto, abyste si to už konečně jednou provždy zapamatovaly.

My v redakci eXtra.cz jsme naprosto v šoku z toho, že je někdo schopen vybíjet si zlost pramenící z jeho nedokonalosti, za níž si ovšem může sám, na nevinných zrcadlech. Ale jsme tak velkorysí, že vám je klidně dovolíme rozbíjet. Musíte k tomu ale použít vlastní hlavu!

Mohlo by vás zajímat

Další články