Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Tlouštíci se baví. Nenáviděná Cajthamlová musí poslouchat a dřít do úmoru!

Tlouštíci se baví. Nenáviděná Cajthamlová musí poslouchat a dřít do úmoru!
Zdroj: Facebook.com
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Cepovala a doháněla k šílenství tlouštíky, teď sama poznává, co znamená pořádný dril. Známá dietoložka totiž musí tančit až 8 hodin denně! Proč? Protože si myslí, že by mohla být hvězdou taneční show StarDance.

Účast v taneční soutěži není žádná procházka růžovým sadem. Své už o tom ví i doktorka přes diety Kateřina Cajthamlová (53). Musí makat, až se z ní kouří.

"Není to žádný med, ale pořádná dřina. Nechci ale vůbec fňukat. Šla jsem do toho s tím, že to bude makačka, ale příjemná. Aspoň taky něco zhubnu. Mám problémy se špeky na břiše," přiznala nám propagátorka zdravé výživy Katka.

Tvrdým tréninkům musí podřídit úplně vše, i práci. "Naštěstí si můžu svůj čas řídit sama. Práci si uzpůsobuji tréninkům. Netvrdím, že to není náročné, když jste po tolika hodinách totálně unavený. Ale tak já nejsem žádný lenoch a zatím to zvládám. Tanec mě totálně pohltil," dodala lékařka.

A rozhodně v tom není sama. Už známe všechny soutěžící, kteří budou bojovat o prvenství v tancování

Dalšími účastníky jsou třeba Leona Machálková, Lukáš Pavlásek, Radek Banga, Marek Taclík, Leoš Mareš či Jitka Schneiderová Kdo si nakonec vytančí vítězství ve StarDance, se teprve dozvíme, ale jedno je jasné. Bude se určitě na co koukat.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy